Головна    Педагогічний вісник    Педагогічний вісник

Педагогічний вісник

19 Червня 2021
0 коментарів

Сучасний освітній процес,впровадження нової редакції БК вимагають від педагога нового підходу до своєї діяльності,втілення новітніх форм,методів і технологій виховання,розвитку і навчання дітей.Розмаїття освітніх інновацій,які приходять на зміну традиційним методам передбачають наcамперед залучення дітей до навчально-пізнавальної діяльності,вміння вчитися,зберігати увагу до процесів навчання,контролювати та оцінювати свої дії.В жовтні в ЗДО 46 “Подоляночка” відбувся семінар на тему “Теоретичні засади здійснення інноваційної діяльності в ЗДО”.Де вихователі груп познайомили колектив зі своїми напрацюваннями у впровадженні інновацій в освітній процес,а саме:
– використання на заняттях паличок Кюїзенера ( вих-ль Люба Л.Г.)
– кола Луллія в роботі з дітьми (вих-ль Віньковська Н.В.)
– використання з дошкільниками логічних блоків Дьєнеша (вих- ль Матвійчук А.А.)
– ТВВЗ як метод інноваційної діяльності (вих-ль Грицина О.А.)
– позитивний вплив барв на розвиток особистості (вих-ль Бойчук Т Б.)
Питання психологічного супроводу було розкрито пр.психологом дошкільного закладу Дозорець Л.А.

0 коментарів